індастріал, скачати mp3Зі слів Івана Лузана, альбом буде дуже різноплановим і включить в себе кращі 11 пісень за останні 3 роки. Тематика пісень також різна, але основний лейт-мотив – це пошук Правди у всіх її проявах.

Зачіпається як глобальна проблематика, так і душа, внутрішній світ кожної окремої людини. Звучання варіюється від чисто індустріального до фолкового, готично епічного і просто лірики. В альбом потраплять уже полюблені багатьма шанувальниками пісні, але в перезведеному варіанті , а також абсолютно нові композиції.

Альбом вийде на лейблі «Artificial Sun» (Росія), який, нагадаємо, випустив також і дебютний CD-сингл проекту «Tenebrae». І у якості бонусу для російських слухачів на альбомі буде присутня відома російська народна пісня «Ой да не вечер». Інші пісні – рідною українською мовою.

 

Власне, трекліст альбому виглядає так:


1. Правда
2. Гуцул
3. Порожні хати
4. Тіло
5. Мандрами мандрами
6. Перед тим, як заснуть
7. Чорний чоловік
8. Зорі
9. Ой, да не вечер
10. Край
11. Весна

 

Залишається лише дочекатись, адже альбом обіцяє бути дуже і дуже смачним!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Новий ЕР альбом "Ватра"
New Album
Сонцесвіт - Tenebrae (2013)
New Album